Přijďte si pro suvenýr z výletu na vrch Boreč

Prodejna upomínkových předmětů a občerstvení "Kiosek pod Borčem" se nachází v Morušové zahradě v Režném Újezdě při zelené turistické Naučné stezce na NPP Borečský vrch a při cyklostezce Opárno-Lovoš-Košťálov. Jak se k nám dostanete?

Dopravní spojení

Režný Újezd leží asi 7 km severozápadně od Lovosic. Lovosice jsou dostupné vlakem z Prahy, České Lípy či z Děčína/Ústí nad Labem. Vedle vlakového nádraží Lovosice se nachází autobusové nádraží, odkud jezdí do Režného Újezda autobus v pracovní dny i o víkendech. V pracovních dnech jezdí do Režného Újezda autobus linky 663 (Lovosice--Velemín/Milešov) a o víkendech jezdí do zastávky Režný Újezd/kaplička autobus linky 506 (Měrunice,Bílina--Lovosice).

Intervaly autobusových spojů umožňují dostatek času k projití naučné stezky, která je celoročně přístupná a začíná a končí u zastávky autobusu pod kapličkou. Na návsi v Režném Újezdě je požární  nádrž, od níž vpravo vede naučná stezka po zelené turistické stezce na vrch Boreč. Zde si všimněte dřevěných ukazatelů. Vchod do Morušové zahrady naleznete asi po 85 metrech, ke kiosku Vás zavede zahradní cesta. Kromě nabídky upomínkových předmětů a občerstvení zde můžete využít možnost odpočinku v klidném prostředí venkovské zahrady nebo si přečíst o místní historii.

Otevírací doba:


SOBOTY A NEDĚLE, STÁTNÍ SVÁTKY: 10 - 17 H
Mimořádná změna otevírací doby je vždy uváděna na titulní stránce
 
Mimo uvedenou otevírací dobu je možné domluvit návštěvu na objednávku na telefonu 720 752 193. 
 

Ochutnávka z našeho sortimentu originálních upomínkových předmětů a zboží z ruční dílny: 

 

fotomagnet Boreč - jaro, léto
fotomagnet Boreč - zima
pohlednice Boreč - jarní květena
 
pohlednice Boreč
pohlednice Boreč a Lovoš - léto
pohlednice Borečský vrch


pohlednice Ostrý a Milešovka
pohlednice České středohoří

keramická magnetka Boreč
chňapka patchwork

obal na knihu patchwork

háčkované hračky amigurumi